Služby

Náš obchod nabízí širokou paletu tradičních i netradičních prvků stavebního materiálu jako cihly, omítky, fasády, izolace, dlažby, pracovní oděvy, nářadí, střešní krytiny a příslušenství pro profesionály i domácí kutily. V naší nabídce jsme se snažili maximálně vyjít vstříc směrem k zákazníkovi. Věříme, že se v našem obchodě budete cítit dobře a najdete vždy co hledáte.


Nabízíme

Náš obchod se stavebninami se zabývá prodejem stavebního materiálu za velmi příznivé ceny. Díky dlouhodobým zkušenostem a znalostem trhu funguje naše společnost s minimem výdajů za reklamu a proto Vám můžeme nabídnout levnější stavebniny než kdekoliv jinde. Neváhejte a obraťte se na nás.

Proč nakupovat u nás

Chceme Vám nabízet vždy jen ty nejkvalitnější služby. Toho dosahujeme tak, že zákazníkům nabízíme komplexní řešení jejich stavebních potřeb. Pomáháme jim stavět.Naše společnost chce svých cílů dosahovat vždy v souladu se zájmy celé společnosti a s maximálním ohledem na její obyvatele a životní prostředí a také s ohledem na vlastní zaměstnance.